Jak žít vědomě a šťastně bez hormonální antikoncepce?

Jak mít správné informace o různorodých možnostech antikoncepce a skutečně si vybrat podle sebe?

Třeba právě Vy řešíte, jak neotěhotnět a jednoduše chcete mít svůj cyklus pod kontrolou. Možná, že Vám chybí důležité informace k tomu udělat rozhodnutí podle sebe. 

Chcete vědět, jak tuhle otázku řeší další ženy?

Každá z metod antikoncepce určuje do jisté míry životní styl uživatelky.

Jaký je ten Váš?

Sama jsem si ještě před pár lety nebyla jistá. Neměla jsem informace a v podstatě nevěděla, jaké jsou možnosti. Styděla jsem se na to zeptat dokonce i svého gynekologa. Také to tak máte? Nebo jste měly? Nejste v tom samy! Společnost se tématu postupně otevírá a existuje čím dál více vzdělaných žen i mužů, kteří rádi předají nezbytné informace a vlastní zkušenosti.

Představte si, že s Vámi několik z nich prožije svůj intimní příběh. Co jim samotným pomohlo? Pojďme o tom mluvit! Prvním krůčkem ke změně je změnu sdílet! Jak to měla spousta žen před námi? Chcete také vědět, čemu se vyvarovat a co naopak posílit?

Jmenuji se Adéla Nováková. Vystudovala jsem geografii. Z postupného objevování světa na kole i pěšky jsem se vrátila k sobě a začala objevovat krajinu, která nemá hranice. Absolvovala jsem několik kurzů osobnostního rozvoje a nadchla se pro ženská témata, jakými jsou menstruace a antikoncepce. Mám za sebou mnoho hodin studia a seminářů v oblasti přirozené a vědomé antikoncepce a nespočet plánů, jak tuto oblast ženám a mužům co nejvíce s respektem a úctou přiblížit. Když věříme a rozumíme vlastnímu tělu, objevili jsme svůj nejcennější poklad! A dobře se rozmyslíme, s kým se o něj podělíme. 😉

Co si nejen o užívání hormonální antikoncepce myslí a jaké zkušenosti má

Co se dozvíte?

Během roku 2016 jsem se rozhodla vytvořit knihu, která na našem trhu v tak rozsáhlé podobě chyběla. Skládanku ženských příběhů a zkušeností s hormonální antikoncepcí a bez ní. Kniha má v sobě ale daleko více. Jaké poklady ukrývá?

 • Jak je možné během jednoho roku dokonale poznat svůj ženský cyklus.

 • Dozvíte se, proč spousta žen stále ještě nezná pro sebe přijatelnou jinou možnost než užívání hormonální antikoncepce.

 • Zjistíte, jaké pozadí se za hormonální antikoncepcí skrývá.

 • Co prožívá nespočet dívek i dospělých žen během menstruace a jak se k ní staví.

 • Jak ženské tělo může na dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce působit.

 • Proč se o zdravých a přirozených alternativách antikoncepce běžně nemluví.

 • Jaké další možnosti antikoncepce existují.

 • Co si myslí nejen o antikoncepci řada předních českých odborníků.

Z pohledu čtenářek:

Knížka je skvělá, mám ráda tento příběhový formát a oceňuji i vstupy odborníků. Nejvíc mi pomohla ohledně informací o symptotermální metodě. Používala jsem Ladycomp, ale nedokážu úplně důvěřovat počítači a spm mi přijde jako ta správná cesta, ještě jsem se do ní nepustila, ale těším se:)
Lucie Kubelíkováčtenářka

www.luciekubelikova.cz

I když v ČR počet uživatelek HA poslední roky klesá a o její škodlivosti se víc a víc mluví, pořád je ještě dost žen, které z různých důvodů prášky zobou. Osobní příběhy jsou odpradávna jedním z nejlepších způsobů, jak se dotknout lidského srdce. Adéla takové příběhy žen a jejich zkušeností s HA posbírala a krom toho je doplnila i o pohled odborníků. Knížka je skvělé ujištění, že když vám vaše tělo něco říká, měli byste ho poslechnout.
Veronika HurdováKrkavčí matka

www.krkavcimatka.cz

Jsem moc moc ráda, že vznikla tato kniha. Pro někoho možná nebude pozitivní. V mnoha ohledech je varovná. A přesto je zásadní. Měly by ji číst dívky ještě na základní škole. Měly by ji číst jejich maminky, aby své dcery dokázaly v citlivém období dospívání a první menstruace a prvního milování správně vést. A měli by ji číst muži, aby pochopili, jaké důsledky hormonální antikoncepce má na život žen – a následně i na život jejich mužů… A hlavně! Tuto knihu si pak nenechejte ve své knihovně, ale pošlete ji dál!
Dana-Sofie Šlancarovázakladatelka projektu Cyklická žena®
Jsem nadšená, četla jsem ji jedním dechem. Silné příběhy žen. Vyjádření odborníků k dané problematice. Líbí se mi, že kniha podává ucelený pohled na dané téma. Myslím, že tuto knihu by měla mít v knihovně každá žena.
Jitka Blábolilovácelostní gynekologie a porodnictví
Svědectví pro potěchu a povzbuzení: Přišla mi do gynekologické ambulance paní, které „na hlavu spadla kniha Život bez HA“. Takto se mi uvedla, pak vysvětlila, že se v knihkupectví už natahovala do poličky pro vybranou knížku, když se jí náhle na hlavu sesypala další. Neváhala, otevřela, zakoupila, pročetla – a už nechce hormonální antikoncepci užívat – ani jeden den navíc! (A proto přišla do CENAP, kde se HA nepředepisuje – ani náhodou…)
MUDr. Ludmila Lázničkovágynekoložka, CENAP

Nelenili jsme a vytvořili jsme hned

2 varianty knihy:

kniha ve vymazlené tištěné podobě

299 Kč

+ 89 Kč poštovné

kniha v elektronické verzi PDF

289 Kč

Stáhni si zdarma ukázku knihy:

Život bez hormonální antikoncepce

To ale není vše!

Uvnitř knihy objevíte nejen doporučení a návody na zdravou antikoncepci, ale i

 

DÁRKY PŘÍMO OD AUTOREK!

V tištěné knize navíc objevíte:

 • Dárkový slevový poukaz na produkty a služby Dagmar Kožinové.

  Více zde.

 • Dárkový slevový poukaz od manželů Matějkových na knihy Divoká kuchařka a Zelené smoothie.

  Více zde.

 • Dárkový slevový poukaz od Kateřiny Juřenčákové na online kurz Přirozená antikoncepce.

  Více zde.

 • Slevu na produkty z brněnského centra Mandala od Zuzany Řezáčové Lukáškové.

  Více zde.

 • Slevu na E-book od MUDr. Barbory Müllerové Jak se detoxikovat a zdravě žít.

  Více zde.

K elektronické knize dostanete:

 • Slevu na E-book od MUDr. Barbory Müllerové Jak se detoxikovat a zdravě žít.

  Více zde.

A to není ještě všechno!

Jako perličku ke knize přidáváme vstup do uzavřené Facebookové skupiny.

Proč? Třeba proto, že se zde můžete navzájem setkávat a předávat si uvědomění, která vám kniha přinesla, jistě jich bude spousta. Ale hlavně si zde můžete popovídat, co vás v souvislosti s antikoncepcí napadá. K dispozici vám postupně budou i některé z autorek knihy, dozvíte se ještě další informace potřebné k tomu, abyste si byly jisté i v oblasti antikoncepce!

Co vzkazují hlavní autorky knihy?

Petra Celbová

„Život s hormonální antikoncepcí Ti vyhovuje? A zkoušela jsi žít i bez ní? Jestli ne, doufám, že tě tato kniha namotivuje to vyzkoušet, a že za to ve výsledku budeš vděčná.“

Radka Liďáková

„Seber odvahu poznat svou ženskost bez závoje umělých hormonů. Dovol si rozkvést v celé kráse, kterou Ti tvůj cyklus poskytuje.“

Pavla Rožumberská

„Na svých kurzech hormonální jógy se setkávám s mnoha ženami, které z důvodu dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce nemají dar menstruace a plodnosti. Berme každý příchod přirozené menstruace jako posvátný okamžik a uctívejme své tělo jako chrám.“
„Od vícero žen jsem měla ohlas, že po vysazení HA je začalo milování mnohem více bavit, začaly si ho konečně užívat. Tak přeji všem ženám mnoho radosti i bez HA a hlavně pevné zdraví!“

Kateřina Juřenčáková

„Život bez hormonální antikoncepce je život v plnosti našeho posvátného ženství. Plodnost je dar, velká síla, kterou se můžeme naučit využívat ve svůj prospěch a prospěch celé společnosti. Tato cesta nemusí být lehká, ale určitě je léčivá.“

Věra Pospíšilová

„Užíváš hormonální antikoncepci a nemáš problém? Začti se prosím do knihy a dovol jí, aby Ti otevřela oči. Netýká se to jen Tebe a Tvé plodnosti. Jak to? Odpověď je uvnitř, napsaná na řádcích i mezi řádky. “

Chci si koupit knihu!

kniha v elektronické verzi PDF

289 Kč

kniha ve vymazlené tištěné podobě

299 Kč

+ 89 Kč poštovné

Nyní máte jasno a víte všechny nezbytné informace. Přidáte se k rozrůstající komunitě žen, které se nebojí o antikoncepci otevřeně hovořit, vědí, co je pro ně dobré, co jim osobně vyhovuje a že v tom nejsou samy? Kniha Vás nespasí, ale může Vám být dobrou průvodkyní po mnohdy zapeklitých životních peripetiích a dodat Vám poslední pošťouchnutí k tomu, abyste žily podle sebe. Ne podle toho, co Vám kdo říká, ale jak to samy vnímáte, cítíte a víte.

Navíc podpůrné ženské prostředí je samo o sobě léčivé. Sama to vím. Proto jsem se do knihy pustila a objevila díky ní to, co jsem dlouhou dobu hledala. Klid v sobě. Porozumění. Pokoru a radost z každého dne mého ženského cyklu!

Nebo si pořiďte její elektronickou verzi a místo surfování po internetu se ponořte do inspirativního a silného čtení. Je v něm totiž obrovská ženská síla, dřímající v každé z nás!

„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou.“

Marilyn Monroe