POJĎ I TY

ŽÍT BEZ HA 

Dej místo pilulek přednost přirozenosti v sobě 

Pomohu Ti:

✅rozhoupat se s vysazením HA,

✅uzdravit cyklus,

✅vybrat tu pravou metodu antikoncepce  

Třeba právě Ty řešíš, jak neotěhotnět a jednoduše chceš mít svůj cyklus pod kontrolou. Možná hledáš cestu, jak tělo očistit po vysazení antikoncepce. Anebo Tě trápí některá z příčin hormonální nerovnováhy jako snížená funkce štítné žlázy, premenstruační syndrom, cyklus bez ovulace, bolestivá silná menstruace a další? 

 • Hledáš podporu a citlivý přístup, abys s HA jednou pro vždy skončila?
 • Chtěla bys ses zorientovat na poli nehormonální antikoncepce a vybrat si pro sebe tu pravou?
 • Už máš dost předepisování HA jako "léku" na všechno?
 • Chtěla bys si dát hormony dohromady a jednou pro vždy se uzdravit?
 • Už jsi slyšela četla o daru ženské cykličnosti, ale nevíš, jak na to?

Jsem tady pro Tebe s podporou dalších žen

Jmenuji se Adéla Kazdová (Nováková) a byla jsem na tom před cca 10 lety podobně možná jako právě Ty. 

Mým důležitým mezníkem bylo rozhodnutí vysadit HA. V době dospívání jsem se od sebe právě i díky ní dost odcizila a až ve 23 letech jsem se začala znovu poznávat.

Teď už vím, jaký životní styl mě bavíjak podporovat své zdraví. Díky inspiraci od dalších žen i párů jsem poznala, co mi doopravdy sedí. Udělala ve svém životě změny, za které jsem teď nejvíc vděčná.

Užívala jsem ji cca 6 let z důvodu aknózní pleti. Až po vysazení jsem zjistila, jak mému tělu škodila a na akné jsem našla lék v podobě laskavého přístupu k sobě. Ženský cyklus mě od té doby nepřestává fascinovat! Je naprostým odrazem toho, jak k sobě přistupuji. I tohle mi potvrdily zkušenosti žen, se kterými se o tématu bavím v knize Život bez hormonální antikoncepce a na svých konzultacích. 

Kniha Život bez hormonální antikoncepce mi otevřela cestu k přirozeným metodám antikoncepce, spolku poradenství Nehormonálka.cz a také lektorství symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství.  

0
inspirativních stran knihy
0
roky intenzivní spolupráce na knize
0
příběhů v knize
0
rozhovorů s odborníky

Autorky v knize odhalují své intimní příběhy, často velmi odvážně, s důvtipem i mrazením. Čtenářky mi píši, jak se jich kniha dotkla a jak jim přijde osvěta v této oblasti důležitá. Málokterá se po přečtení knihy k hormonální antikoncepci vrátí. Naopak začínají nacházet jiné způsoby a také přístup ke svému partnerovi. Už z nich nejsou „oběti“, ale stávají se sebevědomými ženami s úctou ke svému zdraví i lepší komunikaci s partnerem.

Co se v knize dozvíš?

Během roku 2016 jsem se rozhodla vytvořit knihu, která na našem trhu v tak rozsáhlé podobě chyběla. Skládanku ženských příběhů a zkušeností s hormonální antikoncepcí a bez ní. Kniha má v sobě ale daleko více. Jaké poklady ukrývá?

 • Jak je možné během jednoho roku dokonale poznat svůj ženský cyklus.

 • Zjistíš, jaké pozadí se za hormonální antikoncepcí skrývá.

 • Co prožívá nespočet dívek i dospělých žen během menstruace a jak se k ní staví.

 • Jak ženské tělo může na dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce působit.

 • Proč se o zdravých a přirozených alternativách antikoncepce běžně nemluví.

 • Jaké další možnosti antikoncepce existují.

 • Co si myslí nejen o antikoncepci řada předních českých odborníků.

 • Dostaneš doporučení, co dělat po vysazení hormonální antikoncepce a čemu se vyhnout.

Z pohledu čtenářek:

Jsem moc moc ráda, že vznikla tato kniha. Pro někoho možná nebude pozitivní. V mnoha ohledech je varovná. A přesto je zásadní. Měly by ji číst dívky ještě na základní škole. Měly by ji číst jejich maminky, aby své dcery dokázaly v citlivém období dospívání a první menstruace a prvního milování správně vést. A měli by ji číst muži, aby pochopili, jaké důsledky hormonální antikoncepce má na život žen – a následně i na život jejich mužů… A hlavně! Tuto knihu si pak nenechejte ve své knihovně, ale pošlete ji dál!
Dana-Sofie Šlancarovázakladatelka projektu Cyklická žena®
I když v ČR počet uživatelek HA poslední roky klesá a o její škodlivosti se víc a víc mluví, pořád je ještě dost žen, které z různých důvodů prášky zobou. Osobní příběhy jsou odpradávna jedním z nejlepších způsobů, jak se dotknout lidského srdce. Adéla takové příběhy žen a jejich zkušeností s HA posbírala a krom toho je doplnila i o pohled odborníků. Knížka je skvělé ujištění, že když vám vaše tělo něco říká, měli byste ho poslechnout.
Veronika HurdováKrkavčí matka, www.krkavcimatka.cz
Svědectví pro potěchu a povzbuzení: Přišla mi do gynekologické ambulance paní, které „na hlavu spadla kniha Život bez HA“. Takto se mi uvedla, pak vysvětlila, že se v knihkupectví už natahovala do poličky pro vybranou knížku, když se jí náhle na hlavu sesypala další. Neváhala, otevřela, zakoupila, pročetla – a už nechce hormonální antikoncepci užívat – ani jeden den navíc! (A proto přišla do CENAP, kde se HA nepředepisuje – ani náhodou…)
MUDr. Ludmila Lázničkovágynekoložka, CENAP
Knížka je skvělá, mám ráda tento příběhový formát a oceňuji i vstupy odborníků. Nejvíc mi pomohla ohledně informací o symptotermální metodě. Používala jsem Ladycomp, ale nedokážu úplně důvěřovat počítači a spm mi přijde jako ta správná cesta, ještě jsem se do ní nepustila, ale těším se:)
Lucie Kubelíkováčtenářka, www.luciekubelikova.cz
Jsem nadšená, četla jsem ji jedním dechem. Silné příběhy žen. Vyjádření odborníků k dané problematice. Líbí se mi, že kniha podává ucelený pohled na dané téma. Myslím, že tuto knihu by měla mít v knihovně každá žena.
Jitka Blábolilovácelostní gynekologie a porodnictví

Knihy si nacházejí cestu k ženám, které jsou na Život bez HA připravené.

 

♥♥♥

 

Zbývá posledních 10 kusů, ke kterým navíc dávám kus svého jemného vedení a podpory. 

Kniha odstartovala změnu u stovek žen! A může i u Tebe. 

✨Ke knize přidávám 1h individuální konzultaci, která Ti pomůže udělat zásadní změny. ✨ Napiš si o ní o na mail adel.kazdova@gmail.com. 

Co Ti konzultace s knihou mohou přinést? 

 

 • Podporu, vyslechnutí a individuální doporučení, co dělat po dopadech HA jako je například deprese, akné, PCOS, záněty, bolestivý cyklus a další...
 • Dám Ti přesné doporučení, "návod", co dělat po vysazení HA.
 • Společně sestavíme plán podle toho, co na Tobě HA napáchalo za škody.
 • Dozvíš se, jaké další možnosti nehormonální antikoncepce na našem trhu jsou.
 • Získáš větší sebedůvěru v sebe sama a budeš si ve své plodnosti jistější.

Knihu s konzultací můžeš věnovat také jako dárek své dceři nebo blízké ženě. 

 

Co vše za cenu 1080,- obdržíš? 

 

 • Individuální konzultaci buď pro sebe nebo blízkou ženu
  Po zaplacení objednávky se Ti co nejdříve ozvu s termínem konzultace, ještě v mailu se domluvíme, co by Ti teď nejvíce přišlo vhod a na konzultaci obdržíš doporučení a první konkrétní kroky.
 • Knihu plnou příběhů a doporučení z odborných kruhů
  Poštou až domů TI pošlu balíček s knihou a překvapením.
 • Podpůrnou FB skupinku
  Ke knize dostáváš mou podporu a dalších cca 200 žen. Díky facebookové podpůrné skupince. Najdeš v ní spoustu odpovědí na své otázky z oblasti antikoncepce a ženského zdraví. Pomocná ruka a nasměrování je úplný základ pro Život bez hormonální antikoncepce. Vítej a nech si změnit život! 🙂
 • Slevové kupóny a dárky přímo od autorů z knihy
  Na zadní straně knihy nalezneš spoustu slevových kupónů na další produkty, podporu a nasměrování.
 • Mou pozornost speciálně pro Tebe
  Knihu beru jako důležitý pilíř k tomu, abys ve svém životě udělala důležitou a příjemnou změnu. Proto Tě ráda podpořím vlastnoručením věnováním a mou pozorností ve FB skupince. Ozvat se mi můžeš tam nebo také na mail zivotbezha@gmail.com, adel.kazdova@gmail.com.

Jak vše proběhne?

 

Po uhrazení objednávky Ti připravím knihu i s bonusy na odeslání. 🙂 Poprosím Tě o zprávu na mail: adel.kazdova@gmail.com ohledně tématu konzultace. Více k tématu nalezneš na stránkách konzultací. Poté se Ti co nejdříve ozvu s termínem konzultace. Konzultace proběhne online buď na Messengeru, Zoomu nebo Goodge Meet, případně Skypu nebo také prostřednictvím telefonu. Záleží, co je Ti bližší. 🙂 Po konzultaci Ti pošlu i písemné shrnutí mých doporučení. Na vše se mě můžeš doptat v mailu. 🙂  

Hlavní autorky knihy vzkazují:

Petra Celbová

„Život s hormonální antikoncepcí Ti vyhovuje? A zkoušela jsi žít i bez ní? Jestli ne, doufám, že tě tato kniha namotivuje to vyzkoušet, a že za to ve výsledku budeš vděčná.“

Radka Liďáková

„Seber odvahu poznat svou ženskost bez závoje umělých hormonů. Dovol si rozkvést v celé kráse, kterou Ti tvůj cyklus poskytuje.“
„Na svých kurzech hormonální jógy se setkávám s mnoha ženami, které z důvodu dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce nemají dar menstruace a plodnosti. Berme každý příchod přirozené menstruace jako posvátný okamžik a uctívejme své tělo jako chrám.“
„Od vícero žen jsem měla ohlas, že po vysazení HA je začalo milování mnohem více bavit, začaly si ho konečně užívat. Tak přeji všem ženám mnoho radosti i bez HA a hlavně pevné zdraví!“
„Život bez hormonální antikoncepce je život v plnosti našeho posvátného ženství. Plodnost je dar, velká síla, kterou se můžeme naučit využívat ve svůj prospěch a prospěch celé společnosti. Tato cesta nemusí být lehká, ale určitě je léčivá.“
„Užíváš hormonální antikoncepci a nemáš problém? Začti se prosím do knihy a dovol jí, aby Ti otevřela oči. Netýká se to jen Tebe a Tvé plodnosti. Jak to? Odpověď je uvnitř, napsaná na řádcích i mezi řádky. “

😍 Doporučení závěrem 😍

Kniha je psána ženami pro ženy. Je to jakýsi ucelený návod s kompletními informacemi, které se nám bohužel při prvním předepsání antikoncepce nedostanou. Je to strašně jednoduché: přijdete ke gynekologovi, řeknete Já chci antikoncepci, on vezme tužku, podepíše recept a hotovo. Nějaké informace? Nějaké podrobnější vyšetření? Kdepak. Co na tom, že máte poruchu srážlivosti krve, o které ale v tuto chvíli ještě nevíte, antikoncepce se však postará, abyste se o ní brzy dozvěděly, to se nebojte. Je smutné, že informace musíme získávat z jiných zdrojů než je zdravotnictví a náš lékař, ale díky bohu za ně! Jsem nesmírně ráda, že takováto kniha existuje, že nabízí ucelený pohled na téma hormonální antikoncepce a že se nejedná pouze o subjektivní názor autora, ale že je v ní zakomponováno několik odborných názorů, stejně tak i osobních zkušeností řady žen. Nic Vám nepodsouvá, nevnucuje, je jen na Vás, co si z toho vezmete, co Vám kniha dá. Každá dívka/žena by ji měla mít ve své knihovně. Protože po jejím přečtení už se na antikoncepci nebudete dívat jen jako na jednoduchou a pohodlnou ochranu před otěhotněním. Nechte si otevřít oči a také zjistěte, co vše se za těmi malými pilulkami skrývá....
Zdenka Vlasáková Certifikovaná výživová poradkyně ve společnosti Moje Tělo - Moje Volba

Chci se vydat na cestu bez umělých hormonů s podporou v zádech! 😊

Kniha s konzultací je dostupná na mailu: adel.kazdova@gmail.com.

Těším se na Tebe/vás osobně mailově 🙂 

Sama jsem si zkušeností s hormonální antikoncepcí prošla. Nevěděla jsem, co to je, být sebevědomá a stát si za svým přesvědčením. Hodně mě v tom ovlivnily právě umělé hormony a jejich dopad jsem poznala, až když jsem HA vysadila. Ještě pár let poté, jsem poznávala, kdo skutečně jsem. A dávala jsem si i tělo dohromady. 

Už na to nemusíš být sama. Není potřeba čekat, až se tělo a duše vyléčí. Není čas ztrácet se v záplavě umělých hormonů a hledat informace v diskuzích a článcích. Teď máš možnost individuální podpory a navíc poznat, že je to záležitost, která se týká tisíců žen. Dopady HA na naše tělo se budou ukazovat ještě do budoucna. Vykroč na cestu zdraví a podpory už teď. 

♥ Srdečně ráda Tě podpořím! ♥ 

„Nechme mluvit naše vlastní hormony. Jiné nepotřebujeme." 

Adéla Kazdová