Letní akce

kniha + Diář speciálně

pro ženy 2019

UKONČENA - DIÁŘE UŽ ZNAJÍ SVÉ MAJITELKY ♥

Pro prvních 24 kupujících
tištěné verze knihy

Vědomě a šťastně

bez hormonální antikoncepce

Proč mít souhrnné informace o různorodých možnostech antikoncepce a skutečně si vybrat podle sebe?

Třeba právě Vy řešíte, jak neotěhotnět a jednoduše chcete mít svůj cyklus pod kontrolou. Možná, že Vám chybí důležité informace k tomu udělat rozhodnutí podle sebe. 

Chcete vědět, jak tuhle otázku řeší další ženy?

Každá z metod antikoncepce určuje do jisté míry životní styl uživatelky.

Jaký je ten Váš?

Sama jsem si ještě před pár lety nebyla jistá. Neměla jsem informace a v podstatě nevěděla, jaké jsou možnosti. Styděla jsem se na to zeptat dokonce i svého gynekologa. Také to tak máte? Nebo jste měly? Nejste v tom samy! Společnost se tématu postupně otevírá a existuje čím dál více vzdělaných žen i mužů, kteří rádi předají nezbytné informace a vlastní zkušenosti.

Představte si, že s Vámi několik z nich prožije svůj intimní příběh. Co jim samotným pomohlo? Pojďme o tom mluvit! Prvním krůčkem ke změně je změnu sdílet! Jak to měla spousta žen před námi? Chcete také vědět, čemu se vyvarovat a co naopak posílit?

Jmenuji se Adéla Kazdová (Nováková) a byla jsem na tom se svou sexualitou podobně možná jako právě vy. 

Sama jsem svůj život bez hormonální antikoncepce před pár lety ještě neznala a teď si ho náramně užívám. Díky spoustě skvělým ženám i mužům už vím, jak na něj a to vám chci předat formou příběhů žen v knize Život bez hormonální antikoncepce. 

Začala jsem s užíváním hormonální antikoncepce z důvodu aknózní pleti. Pleť se mi sice o trošku více zlepšila, zato jsem se od sebe úplně odpojila. Trvalo mi 6 let, než jsem přišla na to, že můj život silně ovlivňují umělé hormony, které jsem více méně pravidelně užívala. Po vysazení jsem zjistila, že vlastně vůbec nevím, kdo jsem a propadla jsem se na několik měsíců do stavu marnosti, deprese. Začala jsem se hledat a objevila jsem svůj vlastní potenciál, který teď s radostí a vášní předávám dál. 

Díky tomu, že jsem odhodila svůj stud a začala s vášní tvořit knihu Život bez hormonální antikoncepce, poznala jsem báječné ženy i muže, kteří mi ukázali cestu, jak o své partnerství a náš milostný život pečovatmilovat se a zvolit tu nejlepší metodu antikoncepce, která mi sedí. Spojila jsem inspirativní odbornice z oblasti péče o své zdraví, komunikace s partnerem, vědomého přístupu k milování a začala tvořit projekt plný spolupráce, ze kterého sálá chuť život si naplno užívat i bez umělých hormonů.

Říkala jsem si, jak jsem jen mohla žít tak dlouho v nevědomosti a začala jsem sbírat zkušenosti žen s hormonální antikoncepcí. Jak se jim žilo s a bez ní. Zjistila jsem, že je to tak obrovské téma a těch žen je taková spousta! Navíc každá s ojedinělým příběhem. Objevila jsem i spoustu odbornic, které se přirozenými metodami antikoncepce, očistě těla po vysazení a vztahu ke svému ženství zabývají. Vznikla kniha složená z příběhů žen a rozhovorů s odborníky na téma antikoncepce.

Už jen to, když se do knihy začnete, vás ujistí, že v tom nejste samy! Naopak, víte, že i v dnešní době kolem 50 % žen stále užívá některou z forem hormonální antikoncepce a neví, že existují i přirozenější formy? Kniha vám jasně ukáže, jakou roli hraje podpora na této cestě. Navíc v tomto Životě vás mileráda podpořím v naší uzavřené facebookové skupině, osobním setkáním nebo skypové konzultace.

0
inspirativních stran knihy
0
roky intenzivní spolupráce na knize
0
příběhů v knize
0
rozhovorů s odborníky

Autorky v knize odhalují své intimní příběhy, často velmi odvážně, s důvtipem i mrazením. Čtenářky mi píši, jak se jich kniha dotkla a jak jim přijde osvěta v této oblasti důležitá. Málokterá se po přečtení knihy k hormonální antikoncepci vrátí. Naopak začínají nacházet jiné způsoby a také přístup ke svému partnerovi. Už z nich nejsou „oběti“, ale stávají se sebevědomými ženami s úctou ke svému zdraví i lepší komunikaci s partnerem.

Co se v knize dozvíte?

Během roku 2016 jsem se rozhodla vytvořit knihu, která na našem trhu v tak rozsáhlé podobě chyběla. Skládanku ženských příběhů a zkušeností s hormonální antikoncepcí a bez ní. Kniha má v sobě ale daleko více. Jaké poklady ukrývá?

 • Jak je možné během jednoho roku dokonale poznat svůj ženský cyklus.

 • Zjistíte, jaké pozadí se za hormonální antikoncepcí skrývá.

 • Co prožívá nespočet dívek i dospělých žen během menstruace a jak se k ní staví.

 • Jak ženské tělo může na dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce působit.

 • Proč se o zdravých a přirozených alternativách antikoncepce běžně nemluví.

 • Jaké další možnosti antikoncepce existují.

 • Co si myslí nejen o antikoncepci řada předních českých odborníků.

 • Dostanete doporučení, co dělat po vysazení hormonální antikoncepce a čemu se vyhnout.

Z pohledu čtenářek:

Jsem moc moc ráda, že vznikla tato kniha. Pro někoho možná nebude pozitivní. V mnoha ohledech je varovná. A přesto je zásadní. Měly by ji číst dívky ještě na základní škole. Měly by ji číst jejich maminky, aby své dcery dokázaly v citlivém období dospívání a první menstruace a prvního milování správně vést. A měli by ji číst muži, aby pochopili, jaké důsledky hormonální antikoncepce má na život žen – a následně i na život jejich mužů… A hlavně! Tuto knihu si pak nenechejte ve své knihovně, ale pošlete ji dál!
Dana-Sofie Šlancarovázakladatelka projektu Cyklická žena®
I když v ČR počet uživatelek HA poslední roky klesá a o její škodlivosti se víc a víc mluví, pořád je ještě dost žen, které z různých důvodů prášky zobou. Osobní příběhy jsou odpradávna jedním z nejlepších způsobů, jak se dotknout lidského srdce. Adéla takové příběhy žen a jejich zkušeností s HA posbírala a krom toho je doplnila i o pohled odborníků. Knížka je skvělé ujištění, že když vám vaše tělo něco říká, měli byste ho poslechnout.
Veronika HurdováKrkavčí matka, www.krkavcimatka.cz
Svědectví pro potěchu a povzbuzení: Přišla mi do gynekologické ambulance paní, které „na hlavu spadla kniha Život bez HA“. Takto se mi uvedla, pak vysvětlila, že se v knihkupectví už natahovala do poličky pro vybranou knížku, když se jí náhle na hlavu sesypala další. Neváhala, otevřela, zakoupila, pročetla – a už nechce hormonální antikoncepci užívat – ani jeden den navíc! (A proto přišla do CENAP, kde se HA nepředepisuje – ani náhodou…)
MUDr. Ludmila Lázničkovágynekoložka, CENAP
Knížka je skvělá, mám ráda tento příběhový formát a oceňuji i vstupy odborníků. Nejvíc mi pomohla ohledně informací o symptotermální metodě. Používala jsem Ladycomp, ale nedokážu úplně důvěřovat počítači a spm mi přijde jako ta správná cesta, ještě jsem se do ní nepustila, ale těším se:)
Lucie Kubelíkováčtenářka, www.luciekubelikova.cz
Jsem nadšená, četla jsem ji jedním dechem. Silné příběhy žen. Vyjádření odborníků k dané problematice. Líbí se mi, že kniha podává ucelený pohled na dané téma. Myslím, že tuto knihu by měla mít v knihovně každá žena.
Jitka Blábolilovácelostní gynekologie a porodnictví

Nelenili jsme a vytvořili jsme hned

2 varianty knihy:

kniha ve vymazlené tištěné podobě

369 Kč

+ 80 Kč poštovné

Ke knize dávám diář

AKCE UKONČENA, DĚKUJI ZA PŘÍZEŇ

Platí pouze pro objednávky BEZ SLEVOVÉHO KÓDU. 

Diář pro letošní rok byste měli mít pokud: 

 • Si rádi plánujete v souladu se svým cyklem
 • Máte rádi dostatek prostoru
 • Hodnotíte si svůj den, týden, měsíc
 • Diář může sloužit jako inspirativní deník
 • Uvítáte recepty na celý rok podle ajurvédy
 • Uvítáte tabulky pro zaznamenání svého cyklu podle přirozené antikoncepce STM PPR
 • Chcete mít doma shrnutá cvičení jógy podle ročních období ve formě CD

To ale není vše!

Uvnitř knihy objevíte nejen doporučení a návody na zdravou antikoncepci, ale i

 

DÁRKY PŘÍMO OD AUTOREK!

V tištěné knize navíc objevíte:

 • Dárkový slevový poukaz na produkty a služby Dagmar Kožinové.

  Více zde.

 • Dárkový slevový poukaz od manželů Matějkových na knihy Divoká kuchařka a Zelené smoothie.

  Více zde.

 • Dárkový slevový poukaz od Kateřiny Juřenčákové na online kurz Přirozená antikoncepce.

  Více zde.

 • Slevu na produkty z brněnského centra Mandala od Zuzany Řezáčové Lukáškové.

  Více zde.

 • Slevu na E-book od MUDr. Barbory Müllerové Jak se detoxikovat a zdravě žít.

  Více zde.

 • Slevu na E-book od MUDr. Barbory Müllerové Jak se detoxikovat a zdravě žít.

  Více zde.

Jako perličku ke knize přidáváme vstup do uzavřené Facebookové skupiny.

Proč? Třeba proto, že se zde můžete navzájem setkávat a předávat si uvědomění, která vám kniha přinesla, jistě jich bude spousta. Ale hlavně si zde můžete popovídat, co vás v souvislosti s antikoncepcí napadá. K dispozici vám postupně budou i některé z autorek knihy, dozvíte se ještě další informace potřebné k tomu, abyste si byly jisté i v oblasti antikoncepce!

Po zaplacení knihy vám do mailu příjde odkaz na skupinku, pro jistotu se mi ještě připomeňte na mail: zivotbezha@gmail.com, kdy jste si knihu pořídili a pod jakým FB profilem se do skupinky hlásíte. 

Co vzkazují hlavní autorky knihy?

Petra Celbová

„Život s hormonální antikoncepcí Ti vyhovuje? A zkoušela jsi žít i bez ní? Jestli ne, doufám, že tě tato kniha namotivuje to vyzkoušet, a že za to ve výsledku budeš vděčná.“

Radka Liďáková

„Seber odvahu poznat svou ženskost bez závoje umělých hormonů. Dovol si rozkvést v celé kráse, kterou Ti tvůj cyklus poskytuje.“
„Na svých kurzech hormonální jógy se setkávám s mnoha ženami, které z důvodu dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce nemají dar menstruace a plodnosti. Berme každý příchod přirozené menstruace jako posvátný okamžik a uctívejme své tělo jako chrám.“
„Od vícero žen jsem měla ohlas, že po vysazení HA je začalo milování mnohem více bavit, začaly si ho konečně užívat. Tak přeji všem ženám mnoho radosti i bez HA a hlavně pevné zdraví!“
„Život bez hormonální antikoncepce je život v plnosti našeho posvátného ženství. Plodnost je dar, velká síla, kterou se můžeme naučit využívat ve svůj prospěch a prospěch celé společnosti. Tato cesta nemusí být lehká, ale určitě je léčivá.“
„Užíváš hormonální antikoncepci a nemáš problém? Začti se prosím do knihy a dovol jí, aby Ti otevřela oči. Netýká se to jen Tebe a Tvé plodnosti. Jak to? Odpověď je uvnitř, napsaná na řádcích i mezi řádky. “

😍 Doporučení závěrem 😍

Kniha je psána ženami pro ženy. Je to jakýsi ucelený návod s kompletními informacemi, které se nám bohužel při prvním předepsání antikoncepce nedostanou. Je to strašně jednoduché: přijdete ke gynekologovi, řeknete Já chci antikoncepci, on vezme tužku, podepíše recept a hotovo. Nějaké informace? Nějaké podrobnější vyšetření? Kdepak. Co na tom, že máte poruchu srážlivosti krve, o které ale v tuto chvíli ještě nevíte, antikoncepce se však postará, abyste se o ní brzy dozvěděly, to se nebojte. Je smutné, že informace musíme získávat z jiných zdrojů než je zdravotnictví a náš lékař, ale díky bohu za ně! Jsem nesmírně ráda, že takováto kniha existuje, že nabízí ucelený pohled na téma hormonální antikoncepce a že se nejedná pouze o subjektivní názor autora, ale že je v ní zakomponováno několik odborných názorů, stejně tak i osobních zkušeností řady žen. Nic Vám nepodsouvá, nevnucuje, je jen na Vás, co si z toho vezmete, co Vám kniha dá. Každá dívka/žena by ji měla mít ve své knihovně. Protože po jejím přečtení už se na antikoncepci nebudete dívat jen jako na jednoduchou a pohodlnou ochranu před otěhotněním. Nechte si otevřít oči a také zjistěte, co vše se za těmi malými pilulkami skrývá....
Zdenka Vlasáková Certifikovaná výživová poradkyně ve společnosti Moje Tělo - Moje Volba

Chci mít tuto knihu už doma! 😊


kniha ve vymazlené tištěné podobě

369 Kč

+ 80 Kč poštovné

Akce kniha Život bez hormonální antikoncepce + diář trvá do vyprodání zásob - VYPRODÁNO 🙂

 

Sama jsem si zkušeností s hormonální antikoncepcí prošla. Bylo to dlouhých 6 let v nevědomosti, odtržení od svého těla a prožívání sexuálního dospívání v radosti. Nevěděla jsem, co to je, být sebevědomá a stát si za svým přesvědčením. Jak komunikovat s partnerem o metodě antikoncepce, která by nám oběma vyhovovala. Poznala jsem ale úžasnou skupinu lidí, mnozí z nich otiskli svůj příběh nebo odborný pohled na přirozené metody antikoncepce do knihy Život bez hormonální antikoncepce. Takto vědomě žiji i s tou pravou metodou antikoncepce přes 2 roky a neměnila bych. Inspirovala jsem už více než 600 čtenářek/čtenářů najít si tu svou. Ušetřete si čas i peníze a poznejte jak skvělé je, žít, milovat naplno bez polykání pilulek.

Navíc podpůrné ženské prostředí je samo o sobě léčivé. Sama to vím. Proto jsem se do knihy pustila a objevila díky ní to, co jsem dlouhou dobu hledala. Klid v sobě. Porozumění. Pokoru a radost z každého dne mého ženského cyklu!

Nebo si pořiďte její elektronickou verzi a místo surfování po internetu se ponořte do inspirativního a silného čtení. Je v něm totiž obrovská ženská síla, dřímající v každé z nás!

„Nevadí mi žít v mužském světě, pokud v něm mohu být ženou.“

 

Marilyn Monroe