INSPIRACE

ze světa antikoncepce

Kde hledám inspiraci i v oblasti antikoncepce?

Co mě k tomu motivuje? Z jakých zdrojů vycházet? 

Sbírám inspiraci a odhodlání především od žen a v oblastech, se kterými souzním. Doporučuji jen to, co mám sama vyzkoušené a co funguje mě samotné i spoustě dalším ženám. Samozřejmě je potřeba, najít si to své. V oblastech antikoncepce to máme většinou podobné. 🙂 A tak se s vámi dělím s tím, co mně samotná dělá radost.

Tak hurá do inspirace! A pokud vám  zde něco chybí, napište mi a ráda ozkouším a doplním. 😉 

 • Ženy ženám
  Sdílení. Ženy, které jsou otevřené naslouchat si, jít cestou své intuice, vášně a ženskosti. Inspirace od spousty lektorek. Zde jsem začínala měnit své návyky. Byly to právě Ženy ženám, které mě podporovaly v době, kdy jsem hledala cestu z osobní krize. Neuvěřitelné, jak se prostředí rozrostlo a kolik žen podpořily.
 • Cyklická žena
  Po vysazení hormonální antikoncepce zjistíte, že jste se nějak změnila. Že najednou cítíte své pocity, že jich je tolik a že se v průběhu měsíce mění a poté stále opakují. Někdy méně intenzivně jindy více. Cyklickou ženou jsme každá, jen je potřeba dát si šanci a vnímat změnu. Panna, matka, čarodějka, vědma.
 • Econea
  Inspirace ze světa ekologie. Econea je e-shop pro každodenní hrdiny. Život bez hormonální antikoncepce je už svým způsobem prvním impulzem k udržitelnějšímu způsobu životu. Převeďte inspiraci do praxe a podpořte svou cykličnost třeba přírodní kosmetikou a intimními potřebami.
 • Kalíšek.cz
  Slovo menstruace se zde stává tím nejpřívětivějším obdobím ženy. Konečně je čas na odpočinek a kalíšek. Klasické vložky a tampóny jsou hlubokou minulostí. Návrat k sobě a uznání toho, že jsem žena je spojeno i s ekologickým a přirozeným pomocníkem, jakým kalíšek je. Vybrat si můžete z tolik druhů, že je lepší, kouknout se přímo na web. Těšit se můžete na jasné instrukce, inspirativní články nejen, co se menstruace týče.
 • Bloggerka Vendula Kociánová
  Místo plné sdílení. Občas může nejeden článek zvednout náladu, když už si myslíte, že všechno víte. Najednou vám dojde, že v tom nejste sama. Trefně pojmenované pocity, inspirace z rozmanitého života a nejedna vyřešená krize. Navíc i Venda má svůj otisk v knize Život bez hormonální antikoncepce.
 • Bloggerka Krkavčí matka
  Veronika prošla velkou životní změnou. Po smrti manžela a se třemi dětmi byl její život ze dne na den jiný. Je až neuvěřitelné, jak se dá na tak tragickou událost dívat úplně jinak. A ještě si z ní vzít to dobré! Humor a nadhled je součástí každého článku. Zamilujete se do nich a budete je hltat jako maliny. A bude vám po nich lehce na duši i na těle.
 • Podnikající máma
  Jste maminka? A zvažujete o podnikání nebo podnikáte? Pak rozhodně koukněte na web Podnikající máma. Dvě aktivní maminky se rozhodly předávat své životní zkušenosti dál. Jsou pro mě inspirací ve skloubení neuvěřitelného množství činností a ještě se u toho skvělé baví!
 • Play everyday
  Martina Chomátová a její hravý přístup k životu. Poporodní deprese jí přinesla nejedno hluboké uvědomění. Třeba to, že život je dobré brát jako hru, radovat se a krizi přeměnit ve výzvu, žít jinak. S lehkostí. A tak vymyslela Prahru, natočila online kurzy a napsala pohádkovou knihu Andromeda. Má dar popsat i temný kout jako to největší dobrodružství.